Forum Gildii Preatorians

...Niech sie włócznie najeżą, a tarcze uniosą, Dzień miecza sie rodzi wraz z nadejściem słońca! W bój ruszajcie, Uderzcie z pasją przeciw złu!...

Ogłoszenie

Proszę o Przestrzeganie Zasad Bo inaczej Będziemy musieli pozbyć się osób które nie współpracują Z poważaniem EpS

#1 2010-10-12 16:50:16

EpS

MISTRZ PRZEŁOŻONY

Zarejestrowany: 2010-10-12
Posty: 23
Punktów :   
Klasa: Wojownik
Gra: Shaiya
Gildia: Preatorians

Rekrutacja

Od dnia 30 lipca 2010 r. obowiązuje Formularz Zgłoszeniowy. Każda osoba ubiegająca się o miejsce w Gildii Preatorians jest zobowiązana go wypełnić. A oto co powinno się w nim znajdować:

1.Ulubiona klasa postaci.                                                                           (mało ważne)
2.Aktywność oraz co ją zakłóca. W razie długiej nieobecności uprzeć o tym Władce bądź jednego z Lordów                                                                                                 (najważniejsze)
3.Nick w grze Shaiya.                                                                               (mało ważne)
4.Kiedy zacząłeś/aś grać w polską wersję Shaiya.                                       (mało ważne)
5.Co jest dla Ciebie celem gry.                                                                          (ważne)
6.Czego oczekujesz od gry oraz od członków w Gildii Preatorians.                              (ważne)
7.Twoje doświadczenie w grach online (od kiedy grasz w MMORPG,w jakie gry online grałeś/aś,twoje nicki z wcześniejszych gier).                                                                             (bardzo ważne)
8.Znajomości w Gildii Preatorians.                                                                   (mało ważne)
9.Czy byłeś/aś wcześniej w innej Gildii, a jeśli tak to w której.                      (mało ważne)
10.Zamieść wzmiankę o sobie w Hydeparku.                                             (mile widziane)

Podam treść oraz wygląd formularzu na swoim przykładzie:
1.Moją ulubioną klasą jest Tank, nie wiem dlaczego ale tak mam od zawsze.
2.Według mnie jestem aktywny ale niestety moja aktywność jest zaniżona z powodu pracy.
3.W Shaiye zacząłem grać chyba 30 czerwca może później.
4.Dla mnie celem gry jest dobra zabawa i poznanie ciekawych ludzi.
5.Od gry oczekuję yyyyyyyyy nie ma co oczekiwać bo jest perfekcyjna i to samo tyczy się osób w najlepszej gildii Preatorians ( tu nie ma żadnej wazeliny ).
7.Jestem doświadczony w grach online ponieważ gram w nie odkąd miałem internet ( ok. 6 lat temu ).
8.Niemal cała gildia Preatorians to moi znajomi
9.Nie byłem, nie jestem i nie będę w innej Gildii.
A co do wzmianki o sobie zamieściłem ją już w Hydepark.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grh.pun.pl www.ogamesas.pun.pl www.shadow-of-lostendard.pun.pl www.biologiauwr2009.pun.pl www.shinobigamenew.pun.pl